Serwis wyszukanych fraz
Nieustannie...

Temat: Budownictwo - listy na ustny
Żeby ten burdel ogarnąć, proponuję:

Ci, którzy zapisali się na listę, niech już na niej siedzą:

1. Maja Zwierz gr. 4
2. Monika Bucholc gr. 1
3. Marta Szolczewska gr.1
4. Sebastian Borkowski gr. 5
5. Maciej Łopac gr. 6
6. Wojciech Cendrzak Gr. 1
7. Panfiluk Paweł , gr.4
8. Jarosław Ryczek, gr. 6
9. Kasia Przybyła gr.3
10. Marta Kalke gr. 3
11. Rafał Przybyła
12. Marcelina Szulik, gr.3
13. Kamila Kościelny gr. 6
14. Joanna Zwolińska gr.1
15. Alicja Dziurosz gr.2
16. Marta Matuszna gr. 3
17. Malwina Wiecha gr.2
18. Anna Jasionowicz gr. 2
19. Karolina Wolak gr.2
20. Patrycja Pustówka gr.2
21. Joanna Błaszczak gr. 2
22. Mateusz Piwowarski, gr. 1
23. Marta Wolniak, gr.1
24. Rafał Orczykowski, gr.1
25. Piotr Nowicki, gr.1
26. Karolina Szlbót gr.6
27. Diana Heller gr.6
28. Tomasz Padło gr.1
29. Jadwiga Biały gr. 2
30. Anna Wieczorek gr. 3
31. Mateusz Pośpiech gr. 7
32. Kamil Mazur gr. 3
33. Katarzyna Sroka gr.1
34. Marta Dudała gr. 5
35. Tomasz Błażyca gr.3
36. Bogna Wojnicz gr 3
37. Magdalena Grudzimska gr. 5
38. Kamil Szyler gr 6
39. Magdalena Kluczwajd gr. 2
40. Natalia Żmijewska gr. 6
41. Michał Cygankiewicz gr.7
42. Izabela Niemkowska gr.2
43. Michał Grodkiewicz gr.3
44. Natalia Walas gr.2
45. Anna Popowicz gr.5
46. Agnieszka Sztajerowska gr.5
47. Karolina Sznura gr 2
48. Basia Storczyk gr 2
49. Katarzyna Kuzior gr 7
50. Klaudia Kowalik gr 7
51. Mateusz Kądziela gr 7
52. Emilia Rabsztyn gr 7
53. Marta Wiewiór gr 4
54. Joanna Kocur gr.3
55. Karolina Szaton gr.5
56. Dominika Twardosz gr.5
57. Maria Banet gr.5


I, żeby było sprawiedliwie, proponuję co następuje:
Jak ktoś chce iść do M. albo do W. określa się na miejscu, a pierwszeństwo ma ten, kto ma niższy numerek.

Z uwagi na to, iż i tak jest was chyba za dużo, kolejne listy proponuję zrobić od nowa, na tym forum tak, aby każdy temat na forum będzie listą do jednego prowadzącego na jeden dzień.
Zaraz umieszczę tu linki do nowych tematów.
Źródło: gliwicearchitektura.fora.pl/a/a,1899.html



Temat: Teatr Wielki
Boski idiotyzm

11.12.2006

Nowa inscenizacja "Księżniczki czardasza" Emmericha Kalmana w łódzkim Teatrze Wielkim oddaje wszystko to, co o operetce pisał Gombrowicz. A to oznacza, że całe przedstawienie pogrążone jest w niebiańskiej sklerozie i boskim idiotyzmie.

Jeśli przyjąć, że jest to wymarzona estetyka dla tego gatunku (sądząc po owacji na stojąco - widzowie pragną również tego), to trzeba uczciwie przyznać, że przedstawienie się udało. Przede wszystkim jest to zasługą reżyserii (Jerzy Woźniak i Kazimierz Kowalski), nadającej lekkiej komedii satyrycznego zacięcia.

Bo cóż my tam mamy: Książę Edwin kocha się w kabaretowej szansonistce Sylwii ze wszystkimi szykanami komedii romantycznej (rozstania, romanse z innymi, wreszcie pojednanie), wszelako nad związkiem wiszą nie tylko emocjonalne huśtawki, ale nade wszystko groźba dopuszczenia się mezaliansu. Jak poradzić sobie w świecie arystokracji i nocnych lokali Austro-Węgier? Tylko z przymrużeniem oka. Woźniak i Kowalski przydają przedstawieniu tempa, w niektórych scenach ostro szarżując w stronę farsy. I ten zabieg właśnie w - dla mnie nieznośnej - operetkowej manierze okazuje się zbawienny. Szansonistka Sylwia gra szansonistkę Sylwię tudzież hrabinę, książę Edwin gra księcia Edwina, księżna Anhilda gra byłą szansonistkę, a zarazem była szansonistka księżnę Anhildę. Zamieszanie jest tak wielkie, że bawi już nie tylko treścią i swym rozmiarem, ale jeszcze samym sobą. A wszystko to na tle fikającego baletu (zgrabne układy Dobrosławy Gutek-Woźniak).

Oddając się w niewolę konwencji i zapominając na chwilę o logice i zdrowym rozsądku, na łódzkiej "Czardaszce" ubawić się można. Mnie do śmiechu porywała Elżbieta Gorządek, która Anhildę przerysowała do granic możliwości, wszelako nie przekraczając granicy dobrego smaku. Równie świetnie jak Gorządek, w farsowych klimatach czuje się jak ryba w wodzie Jerzy Wolniak (Boni), który totalną zapaść wokalną rekompensował energicznym aktorstwem. Jak zawsze na miejscu był bardzo dobrze grający i śpiewający Przemysław Rezner (Feri), zabawną postać Księcia Leopolda Marii stworzył Eugeniusz Nizioł, obiecująco zadebiutowała w roli Anastazji wdzięczna Patrycja Krzeszowska.

Edwinem w nowej realizacji był Krzysztof Marciniak, który śpiewał bez zarzutu i grał odrobinę mało wyraziście. Przekonującą Sylwią, zdolną do tańca i "śpiewańca", była świetna wokalnie Małgorzata Kulińska. Imponująca emisja i kolorowy, silny głos śpiewaczki wiele obiecują na przyszłość.

Gdyby jeszcze całość wystawiono w pozbawionych kiczu i nachalności dekoracjach, a kostiumy "przewietrzono" - byłoby lepiej. Rozumiem, że to nie szata zdobi człowieka, ale żeby szpeciła? Dużo musiała się Anna Bobrowska-Ekiert napracować, aby powymyślać podobne bezguścia.

No i jeszcze jedno: "Księżniczkę czardasza" grają w "Wielkim", używając nagłośnienia. Tymczasem, poza Jerzym Wolniakiem, wszyscy soliści dysponowali wystarczającej siły i urody głosami, by samodzielnie zabłysnąć. Ale może dzięki nagłośnieniu lepiej docierają dowcipne utarczki słowne, których w tej operetce nie brak? Jakkolwiek jest, do słuchaczy znakomicie docierała muzyka lekko i dowcipnie zagrana przez orkiestrę, pod niezawodną batutą Tadeusza Kozłowskiego.



Michał Lenarciński - Dziennik Łódzki
Źródło: mojalodz.fora.pl/a/a,449.html


Temat: Pokój z widokiem na morze






POKÓJ Z WIDOKIEM NA MORZE (1977)

Film fabularny
Produkcja: Polska
Rok produkcji: 1977
Premiera: 1978. 03. 13
Gatunek: Film psychologiczny
Dane techniczne: Barwny. 2503 m. 88 min.
Plenery: Łódź (budynek "Textilimpexu" na ul. Traugutta).

Galeria zdjęć (2)Moralitet prezentujący, na kanwie dramatycznej akcji ratowania człowieka usiłującego popełnić samobójstwo, spór dwóch psychiatrów, odmiennie traktujących zakres ingerencji w ludzką wolność i osobowość. Najwyższe piętro wysokiego wieżowca. Na gzymsie za oknem staje młody mężczyzna. Prokurator zwraca się o pomoc do młodego psychiatry dr. Krzysztofa Kucharskiego, ten proponuje, by sprawą zajął się prof. Leszczyński. Między młodym i starym naukowcem dochodzi do konfliktu. Profesor stara się nakłonić mężczyznę do samodzielnej decyzji - rezygnacji z samobójstwa. Dr Kucharski liczy na akcję szybką, wspartą środkami farmakologicznymi i nowoczesną techniką. Sukces odnosi profesor, choć przypłaca to zdrowiem.

Ekipa
Reżyseria: Janusz Zaorski
Reżyser II: Zorika Zarzycka
Współpraca reżyserska: Leszek Tarnowski
Scenariusz: Janusz Zaorski, Maciej Karpiński
Zdjęcia: Edward Kłosiński
Współpraca operatorska: Eugeniusz Gawrysiak
Oświetlenie: Andrzej Archacki
Scenografia: Teresa Barska
Współpraca scenograficzna: Marek Morawski, Wojciech Wolniak
Dekoracja wnętrz: Tatiana Manżett
Kostiumy: Janina Tur-Kiryłow
Współpraca kostiumograficzna: Anna Pawlicka
Muzyka: Adam Sławiński
Dyrygent: Jan Pruszak
Konsultacja muzyczna: Jerzy Goryszewski
Dźwięk: Ryszard Krupa
Współpraca dźwiękowa: Zbigniew Przygodzki, Zdzisław Klimczak
Montaż: Józef Bartczak
Współpraca montażowa: Izabella Kierzkowska-Zgorzelska
Charakteryzacja: Anna Adamek
Współpraca charakteryzatorska: Elżbieta Malka
Konsultacja: W Bodnar (naukowa)
Ewolucje kaskaderskie: Janusz Błaszczyk (nie występuje w napisach), Józef Grzeszczak (nie występuje w czołówce)
Kierownictwo produkcji: Andrzej Smulski
Kierownictwo produkcji II: Elżbieta Kozłowska
Współpraca produkcyjna: Jerzy R. Michaluk, Elżbieta Frąckowska, Leszek Wyrzutowicz
Produkcja: Zespół Filmowy X
Atelier: Wytwórnia Filmów Fabularnych (Łódź)
Laboratorium: Wytwórnia Filmów Fabularnych (Łódź)

Obsada aktorska:
Marek Bargiełowski (prokurator Bielecki), Piotr Fronczewski (doktor Krzysztof Kucharski), Gustaw Holoubek (profesor Jan Leszczyński), Iwona Biernacka (narzeczona Michała Jurkowskiego), Zbigniew Buczkowski (kapral), Andrzej Chrzanowski (doktorant), Piotr Cieślak (ksiądz), Celina Klimczak (matka Michała Jurkowskiego), Marek Kondrat (działacz młodzieżowy), Krzysztof Kotowski (najprawdopodobniej aktor zagrał rolę Andrzeja S., samobójcy), Ryszard Kotys (Szymczak, majster Jurkowskiego), Zygmunt Malawski (ojciec Michała Jurkowskiego), Zofia Mrozowska (Maria Leszczyńska, żona profesora), Jan Piechociński (głos Andrzeja S., samobójcy, [odtwórca roli samobójcy nie jest pewny, najprawdopodobniej był nim Krzysztof Kotowski]), Marcin Troński (kaskader), Grzegorz Warchoł (kierownik działu), Krzysztof Zaleski (lekarz), Hanna Bedryńska (urzędniczka), Stanisław Jaroszyński (major), Jerzy Jończyk (urzędnik), Ireneusz Karamon (urzędnik), Ireneusz Kaskiewicz (człowiek przed wieżowcem), Paweł Kruk (milicjant przed wieżowcem), Antoni Lewek (pacjent), Hanna Miller (urzędniczka), Hanna Molenda (urzędniczka), Wiktor Nanowski (sierżant), Alicja Sobieraj (człowiek przed wieżowcem), Bohdan Sobiesiak (urzędnik), Bogusław Sochnacki (strażak), Jerzy Staszewski (człowiek przed wieżowcem), Diana Stein (urzędniczka), Marian Wojtczak (człowiek przed wieżowcem), Wiesław Wójcik (porucznik), Zygmunt Zintel (dyrektor administracyjny)

Nagrody filmowe
1978 - Locarno (MFF)-Srebrny Lampart
1978 - Locarno (MFF)-nagroda FIPRESCI wyróżnienie

AVI File Details
========================================
Name.........: 1977.Pokoj z widokiem na morze.avi
Filesize.....: 517 MB (or 530,319 KB or 543,047,168 bytes)
Runtime......: 01:27:15 (130,875 fr)
Video Codec..: DivX 4 (OpenDivX)
Video Bitrate: 715 kb/s
Audio Codec..: 0x0055(MP3) ID'd as MPEG-1 Layer 3
Audio Bitrate: 112 kb/s (56/ch, stereo) CBR
Frame Size...: 640x464 (1.38:1)


Źródło: movie-team.org/forum/viewtopic.php?t=12166


Temat: ME w pływaniu
Wyniki niedzielne - niech starczą za komentarz. Mamy 11 medali.

50 m st. dowolnym
1. Marleen Veldhuis (Holandia) 24,32
2. Cristina Chiuso (Włochy) 24,37
3. Anna-Karin Kammmerling (Szwecja) 24,52
4. Hinkelien Schreuder (Holandia) 24,57
5. Hanna-Maria Seppala (Finlandia) 24,65
6. Agata Korc (Polska) 24,73
7. Dorothea Brandt (Niemcy) 24,93
8. Johanna Sjoeberg (Szwecja) 25,08

200 m st. dowolnym
1. Josefin Lillhage (Szwecja) 1.55,54
. Federica Pellegrini (Włochy) 1.55,54
3. Paulina Barzycka (Polska) 1.55,97 - rekord Polski
4. Melanie Marshall (W. Brytania) 1.56,09
5. Petra Dallmann (Niemcy) 1.56,22
6. Joanne Jackson (W. Brytania) 1.56,72
7. Daria Bieliakina (Rosja) 1.56,78
8. Sara Isakovic (Słowenia) 1.58,14

200 m st. grzbietowym
1. Iryna Amszennikowa (Ukraina) 2.05,12
2. Louise Oernstedt (Dania) 2.06,44
3. Annika Liebs (Niemcy) 2.06,73
4. Esther Baron (Francja) 2.06,82
5. Kateryna Zubkova (Czechy) 2.08,26
6. Anna Gostomelsky (Izrael) 2.09,26
7. Karen Lee (W. Brytania) 2.09,48
8. Sanja Jovanovic (Chorwacja) 2.09,77

100 m st. klasycznym
1. Beata Kamińska (Polska) 1.06,51 - rekord Polski
2. Jelena Bogomazowa (Rosja) 1.06,89
3. Simone Weiler (Niemcy) 1.06,98
. Chiara Boggiatto (Włochy) 1.06,98
5. Kate Haywood (W. Brytania) 1.07,02
6. Mirna Jukic (Austria) 1.07,49
7. Agnes Kovacs (Węgry) 1.07,60
8. Katarzyna Dulian (Polska) 1.08,02

100 m st. motylkowym
1. Martina Moravcova (Słowacja) 58,19
2. Alena Popchanka (Francja) 58,27
3. Johanna Sjoeberg (Szwecja) 58,39
4. Terri Dunning (W. Brytania) 58,58
5. Inge Dekker (Holandia) 58,59
6. Rosalind Brett (W. Brytania) 58,60
7. Beatrix Boulsevicz (Węgry) 58,89
8. Mette Jacobsen (Dania) 59,04

400 m st. zmiennym
1. Katarzyna Baranowska (Polska) 4.33,70
2. Anastazja Iwanienko (Rosja) 4.35,27
3. Zsuzsanna Jakabos (Węgry) 4.35,68
4. Alessia Filippi (Włochy) 4.36,85
5. Katinka Hossu (Węgry) 4.37,06
6. Hannah Miley (W. Brytania) 4.37,12
7. Cylia Vabre (Francja) 4.43,49
8. Aina Conca-Ruzafa (Hiszpania) 4.43,81




mężczyźni


200 m st. dowolnym
1. Filippo Magnini (Włochy) 1.42,89
2. Massimiliano Rosolino (Włochy) 1.43,32
3. Ross Davenport (W. Brytania) 1.43,93
4. Paweł Korzeniowski (Polska) 1.43,99 - rekord Polski
5. Amaury Leveaux (Francja) 1.44,36
6. Kvetoslav Svoboda (Czechy) 1.45,06
7. Benjamin Starke (Niemcy) 1.46,19
8. Michal Rubacek (Czechy) 1.46,55

100 m st. grzbietowym
1. Laszlo Cseh (Węgry) 51,29
2. Arkadij Wiatczanin (Rosja) 51,47
3. Thomas Rupprath (Niemcy) 51,50
4. Markus Rogan (Austria) 51,62
5. Anton Bugatow (Ukraina) 52,33
6. Gregor Tait (W. Brytania) 52,34
7. Andrij Olejnik (Ukraina) 52,43
8. Cesare Pizzirani (Włochy) 52,93

200 m st. klasycznym
1. Sławomir Kuczko (Polska) 2.07,01 - rekord Polski
2. Grigorij Falko (Rosja) 2.07,04
3. Paolo Bossini (Włochy) 2.07,70
4. Ogor Borysik (Ukraina) 2.07,76
5. Michaił Aleksandrow (Bułgaria) 2.08,83
6. Kristopher Gilchrist (W. Brytania) 2.08,85
7. Sławomir Wolniak (Polska) 2.10,01
8. Loris Facci (Włochy) 2.10,21

50 m st. motylkowym
1. Lars Froelander (Szwecja) 23,08
2. Mark Foster (W. Brytania) 23,12
3. Matti Rajakyla (Finlandia) 23,17
4. Jewgienij Korotyszkin (Rosja) 23,28
5. Johannes Dietrich (Niemcy) 23,40
5. Siergiej Breus (Ukraina) 23,40
7. Frederick Bousquet (Francja) 23,56
8. Bastiaan Tamminga (Holandia) 23,58

100 m st. zmiennym
1. Peter Mankoc (Słowenia) 52,65
2. Oleg Lisogor (Ukraina) 53,38
3. Vytautas Janusaitis (Litwa) 54,16
4. Robin van Aggele (Holandia) 54,17
5. Igor Bieriezucki (Rosja) 54,38
6. Martti Aljand (Estonia) 54,53
7. Sergij Sergiejew (Ukraina) 54,72
8. Jani Sievinen (Finlandia) 55,06

4x100 m st. dowolnym
1. Holandia (Mark Veens, Mitja Zastrow, Gijs Damen, Johan
Kenhuis) 1.25,03 - rekord świata
2. Francja 1.25,40
3. W. Brytania 1.25,85
4. Szwecja 1.25,93
5. Niemcy 1.25,97
6. Hiszpania 1.26,26
7. Ukraina 1.26,31
8. Finlandia 1.27,27
Źródło: forumgniezno.pl/viewtopic.php?t=4677


Temat: 300 mil do nieba
TRZYSTA MIL DO NIEBA
Film fabularny
Produkcja: Polska, Francja, Dania
Rok produkcji: 1989
Premiera: 30.10.1989
Gatunek: Film psychologiczny, Film obyczajowy
Barwny. 2870 m. 105 min.
Plenery: m. in. obóz dla uchodźców w Sanhoim.



W 1985 roku bracia Zielińscy, piętnastoletni Adam i dwunastoletni Krzysztof, ukryci pod podwoziem ciężarówki przedostali się do Szwecji. Polskie władze za wszelką cenę starały się sprowadzić chłopców do kraju. Ich rodzice nie wystąpili z żądaniem ekstradycji, uważając, że chłopcy sami powinni decydować o swoim losie. Odebrano im w efekcie prawa rodzicielskie. Obaj chłopcy pozostali w Szwecji. Do uzyskania pełnoletności mieszkali w rodzinie zastępczej. Dzisiaj są już całkowicie samodzielni. Film Maciej Dejczera obejrzeli na Kongresie Praw Człowieka i Obywatela w Strasburgu w 1989 roku. Powiedzieli o nim, że w pełni oddaje ich przeżycia. Jednak "300 mil do nieba" nie jest kroniką wydarzeń z 1985 roku, choć wiele fragmentów filmu powstało na podstawie dokumentacji tej niezwykle spektakularnej ucieczki. Filmowi bohaterowie - Jędrek i Grześ - mieszkają z rodzicami i licznym rodzeństwem w barakowozie, żyjąc w bardzo ciężkich warunkach. Ojciec, nauczyciel historii, był dwukrotnie zwalniany z pracy za poglądy polityczne. Chłopcy postanawiają spełnić swoje marzenia o lepszym życiu i uciec na Zachód. Razem z nimi wybiera się szkolna koleżanak Elka. Jednak jedynie Jędrkowi i Grzesiowi udaje się przejechać przez granicę pod podwoziem TIR-a. Kiedy cieżarówka po kontroli granicznej wjeżdża na prom, zmęczeni zasypiają. Budzą się już na lądzie i dowiadują się, że są w Danii. Tam trafiają do obozu dla uchodźców. Władze duńskie zapewniają ich, że wkrótce zostaną odesłani do Polski. Ich losem zaczyna się interesować dziennikarka, która wyemigrowała z Polski. Dzięki jej staraniom, chłopcy otrzymują azyl. To również ona pomaga im skontaktować się z rodzicami. W dramatycznej rozmowie przez telefon ojciec zdobywa się na to, by powiedzieć synom, żeby nigdy nie wracali do kraju.



Reżyseria: Maciej Dejczer
Współpraca reżyserska: Maria Kuzemko, Zdzisława Hausner, Morten Henriksen, Igor Mołodecki, Mariusz Krystek
Scenariusz: Cezary Harasimowicz, Maciej Dejczer
Dialogi: Cezary Harasimowicz, Maciej Dejczer
Zdjęcia: Krzysztof Ptak
Operator kamery: Krzysztof Ptak
Współpraca operatorska: Janusz Zachwajewski, Mariusz Wosiński, Jan Andersen, Zbigniew Poświata, Paweł Stobiecki, Wojciech Woźniak, Maciej Zwierzchowski
Operator zdjęć specjalnych: Ryszard Wierzbicki
Scenografia: Wojciech Jaworski
Współpraca scenograficzna: Barbara Kociuba, Wojciech Wolniak, Jan Fijałkowski, Bogdan Sobulski
Dekoracja wnętrz: Anna Kowarska
Współpraca dekoratorska: Zbigniew Kowalczuk, Wojciech Serweciński, William Knuttel
Kostiumy: Dorota Roqueplo
Współpraca kostiumograficzna: Lotte Dandanell, Anna Kornatowska
Muzyka: Michał Lorenc
Wykonanie muzyki: Marcin Pospieszalski (instrumenty klawiszowe), Maciej Talaga (gitara), Krzysztof Zgraja (flet), Wielka Orkiestra Symfoniczna PRiTv (Katowice)
Dyrygent: Zdzisław Szostak
Konsultacja muzyczna: Małgorzata Przedpełska-Bieniek
Realizacja nagrań: Zbigniew Malecki
Dźwięk: Piotr Domaradzki
Współpraca dźwiękowa: Włodzimierz Wiśniewski, Wojciech Lorek
Efekty dźwiękowe: [b]Bogusław Nowak
Montaż: Jarosław Wołejko
Współpraca montażowa: Barbara Fronc, Józef Majchrzak
Charakteryzacja: Beata Matuszczak
Współpraca charakteryzatorska: Katarzyna Cicherska
Opieka artystyczna: Wojciech Marczewski
Konsultacja: Władysław Barański, Michał Kurydowicz, Edward Salamon, Tadeusz Dynia
Fotosy: Krzysztof Hejke, Marian Hirschorn, Jerry Bergmann
Opracowanie graficzne: Barbara Uznańska
Tresura: Marek Pieńkowski (ptaki)
Ewolucje kaskaderskie: Władysław Barański, Jacek Pawlicki, Stefan Wójcicki
Kierownictwo produkcji: Iwona Ziułkowska, Lise Lense-Moller, Didier Brunner
Współpraca produkcyjna: Andrzej Połeć, Maciej Skalski, Arnt Torp Sanne, Marek Rudnicki, Jolanta Szwed, Grażyna Żbik, Gry Jensen
Produkcja: Studio Filmowe (d. Zespół Filmowy) Tor, Lise Lense-Moller Film (Kopenhaga), Trans Europe Film (Paryż)
Atelier: Wytwórnia Filmów Fabularnych (Łódź)
Laboratorium: Wytwórnia Filmów Fabularnych (Łódź)

Obsada aktorska:
Wojciech Klata (Grześ Kwiatkowski),
Rafał Zimowski (Jędrek Kwiatkowski),
Kama Kowalewska (Elka),
Jadwiga Jankowska-Cieślak (Barbara Kwiatkowska, matka Grzesia i Jędrka),
Andrzej Mellin (Tadeusz Kwiatkowski, ojciec Grzesia i Jędrka),
Adrianna Biedrzyńska (dziennikarka),
Aleksander Bednarz (nauczyciel),
Krzysztof Stroiński (Zdzisio, ojciec Elki),
Hans Christian Aegidius (muzyk),
Wiesław Komasa (komornik),
Ryszard Mróz (prokurator),
Henryk Niebudek (milicjant),
Jerzy Schejbal (konsul),
Peter Steen (urzędnik w obozie),
Holger Vistisen (pracownik stacji benzynowej),
Barbara Dzido-Lelińska,
Małgorzata Rożniatowska (sędzina),
Katarzyna Pawlak,
Wojciech (Wojtek) Biedroń,
Stanisław Jaskułka (lekarz),
Wojciech Nowak, Marek Pietrak,
Tadeusz Teodorczyk (urzędnik sądowy),
Tomasz Kamiński (bliźniak, syn Kwiatkowskich),
Oskar Kamiński (bliźniak, syn Kwiatkowskich),
Ania Dejczer, Edward Warwas


nazwa pliku: 300 Mil Do Nieba.avi
romiar: 702,07 MB
czas trwania: 1 h 28 min 58,24 s
jakość: 55336 eff.bits per frame PAL 16:9
video : DivX 5.0 codec 'DX50', 512x272, 24 bit, 133456 frm, 25,0000 frm/s, 977,457 kbit/s
audio : MPEG-1 Layer 3 (MP3), 48000 Hz, 114,040 kbit/s, 2 ch

LINKI WYGASŁY!
Źródło: dokument.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4909





© Nieustannie... Design by Colombia Hosting